Jsou tu fotky z akce

Ukončení moto-sezóny 2017 na "Béčku"

všem děkujeme za účast

a těšíme se na vás na Motoplese 17. února 2018 na Bažantnici

Aktuality a novinky

  • nově můžete HODNOTIT obsah stránek
  • připravujeme registraci a uživatelskou sekci
  • a těšit se můžete na zajímavou novinku

Přidané galerie, články, videa...

5.00 (hodnoceno 3x)

 

Kdo z Vás byl někdy na Zahájení sezóny, tématickém Ukončení sezóny na „Béčku“, nebo Motoplese,  mohl  z našich úst slyšet, že peníze, které nám přinesete, a které u nás utratíte na námi pořádaných akcích si nenecháváme jen pro sebe, ale každý rok chceme podpořit někoho, kdo peníze potřebuje víc, než mi samotní. Každý z nás, kdo se okolo pořádání  těchto akcí motá má své zaměstnání, a proto neděláme tyto akce pro zisk, ale peníze vydělané posíláme dál. Naše akce pořádáme výhradně za účelem Vás pobavit a hlavně z lásky k motorkám a celkově k tomuto životnímu stylu. Máme radost, že se k nám vracíte, a že se Vám naše akce líbí. Je to i tím, že se nesnažíme o žádnou komerci, ale spíš o to, aby jste se na našich akcích cítili jako doma, popř. jako u dobrého kamaráda na pivě.
Letošní rok jsme se rozhodli Vašimi penězi podpořit malého Matyáše, který bojuje s vážnou nemocí. Samotná rodina nechce jejich příběh nikterak medializovat a tak jsme jejich přání samozřejmě respektovali. Malý Mates je syn kolegy jednoho z nás, tudíž víme, že finanční příspěvek nebude nikterak zneužit a bude použit třeba na výlet do ZOO a zbyde ještě na zmrzku.  Byť jsme chtěli přispět podstatně větší částkou, aby mohla rodina dopřát Matesovi většího komfortu, letošní počasí nám udělalo čáru přes rozpočet a tak počet lidí na Zahájení byl menší, než na který jsme každoročně zvyklí. Po uhrazení všech nákladů včetně nesmyslných poplatků společnosti „ochraňující autory“ jsme na začátku prázdnin předali peníze rodičům. 

dudel face

Tímto opět děkujeme Vám všem, kteří se našich akcí zúčastňujete a svojí přítomností přispíváte na dobrou věc!  
Kolikrát jsme si říkali, že toho necháme. Lidí, kteří chtějí pomoci je jak šafránu, každý z nás má rodinu a volného času minimum. Pak ale od Vás slyšíme slova, která nám nalejí benzín do nádrží slovy:“ Hoši díky, bylo to super!!! Za rok zas!“
No a skončete s tím …
 
S dokonalou úctou, spoustu pěkných zážitků kolečkama dolů přeje tým MOTOTŘEBÍČ.CZ!!!
 
 

Hodnocení

Líbí se
5.00
MOTOTŘEBÍČ, o.s. - IČ: 01653954 - © D77